O nás

Naše malá chovatelská stanice se nachází na severu Čech a byla založena v únoru 2015. Společnost a radost nám nyní dělají 3 chovné kočičky.

První importovanou kočkou je Betty Loren Bayazet, která k nám přicestovala z Ruska. Betty je barvy chocolate point. Má velmi přátelskou povahu a jedinečnou genetickou výbavu, díky níž můžeme ve vrzích očekávat různá zbarvení.

V roce 2015 byl z Ruska zakoupen také první chovný kocour Vikenzo Thai Riddle. Vikenzo má barvu blue point. Je velice temperamentní povahy, avšak láskyplně vychází i s ostatními kocoury. Zatím posledním členem je náš odchovanec Atrei Kari Blue. Tento kocourek je zbarvením seal point, které je velice důležité pro budoucnost našeho chovu. Je velice upovídaný a mazlivý.

I přesto, že náš chov je teprve v začátcích, neplatí to samé o chovatelských zkušenostech a znalostech. Naše kočky jsou právoplatným členem domácnosti, která je jim plně přizpůsobena. Je pro nás prioritou jejich spokojenost a zdraví, čemuž odpovídá míra péče a lásky, kterou kočičkám věnujeme.

Prioritou naší stanice není zisk, ani plození koťat, ale je kladen velký důraz na čistotu chovu, zdraví a kvalitu všech koček.

Kočky

Koťátka -galerie

Dojmy z výstav


KONTAKT

Cattery KARI BLUE *CZ
Karolina Korinkovà
CZ-40339 Chlumec , Tschechien

Tel.: +420 (736) 161987
E-mail: Kari87 [at] seznam.Cz
Web:

Facebook: Kari Blue

International Thai Cats

Jsme nezávislá komunita chovatelů a milovníků thajských koček na mezinárodní úrovni.