O nás

Carola Hopfe začala s chovem Thajských koček v roce 1996, původně  pod názvem " Vom Schossbach", podle potůčku, který protéká podél jejího pozemku.

Jelikož se lidé však domnívali, že jde o tiskovou chybu a neustále název měnili na "Schlossbach", začala chovat od roku 1997 pod názvem "Magic Thai Goblin's", který se dostal do povědomí  a je velmi ceněný u  mnoha klubů, chovatelů a milovníků koček.

Od začátku nechováme Thajské kočky jen pro zájem naší chovatelské stanice, ale díky založení zájmových komunit, jako například :" Kruh přátel Thajských koček", " Mezinárodní společenetví Thajek v Bavorsku"," International Thai Cats" a nakonec " Caterry -Union Magic Thai Goblin's, tedy sdružení chovatelů pod tímto názvem, se snažíme o plné uznání a prosazení této rasy v Německu a v Evropě.

Ideály a cíle chovné stanice Magis Thai Goblin's šlechtit čistokrevné, zdravé, robustní a vyrovnané a k tomu ještě velice pěkné kočky, jsou   na prvním místě.

Chovatelé

Chovná stanice Magic Thai Goblin's je sdružení, což znamená, že více chovatelů  s menšími skupinami chovných  koček, chová společně pod jedním jménem jednu rasu.

Vedení této Unie chovatelů náleží zakladatelce, paní Carole Hopfe.

Zde představujeme některé z našich chovatelů, více informací naleznete na našich webových stránkách.


CAROLA HOPFE
Ředitelka této Unie chovatelů měla vždy zájem  o biologii, vystudovala obor Zootechnik, studovala chovatelství a několik let pracovala jako vedoucí chovu v zemědělském hospodářství a na statku ve městě  Gera. Později ještě doplnila své  vzdělání o studium obchodního managementu.

.

Kočky

Koťátka -galerie

Dojmy z výstav


KONTAKT

Cattery Union “Magic Thai Goblin´s”
Carola Hopfe
07522 Gera, Niemcy

Tel.:   +49 (0)365 77349999
Mob.: +49 (0)175 1718105
E-Mail: C.Hopfe [at] MagicThaiGoblins.de

Web:

Magic Thai Goblin´s

Magic Thai Goblin´s in Italien- RIMINI

Magic Thai Goblin´s in Italien- VICENZA

Facebook: Carola Hopfe

International Thai Cats

Jsme nezávislá komunita chovatelů a milovníků thajských koček na mezinárodní úrovni.